SİPARİŞ SORGULA
background

Instagram Özel İçerik Sekmesi

Instagram Özel İçerik Sekmesi

İnstagram karşımıza yine çok güzel bir yenilik ile çıkmaya hazırlanıyor. Artık ayrıcalıklar dönemini başlatan İnstagram özel içerik sekmesi özelliğini getiriyor. Bu özellik sadece İnstagram aboneleri için geçerli olacak bir yenilik. Gelinde özelliğe göz atalım. 

İnstagram aboneleri için daha ayrıcalıklı bir ortamda uygulama kullanmasını istiyor ve çalışmalarına son hız devam ediyor. Alessandro Paluzzi diye tanıdığımız bağımsız geliştirici yeni gelen özellikleri sızdıran olarak biliniyor. Paluzzi bir tweetinde İnstagramın yeni özellik hakkında çalıştığını ve abonelere özel sekme geleceğini sızdırmıştı. Peki bu İnstagram abonelere özel içerik sekmesi nelere faydası olacak ?

İnstagram Abonelere Özel İçerik Sekmesinin Faydaları

Henüz İnstagram’dan gelen ayrıntılı bir açıklama yok. Ayrıntılı bir açıklama olmadığından İnstagramın özel sekme özelliğinin de faydaları ile ilgili daha detaylı bir paylaşım elbette yapacaklardır. Ama biz yine sizin için derlediğimiz bir kaç madde var. Büyük ihtimalle açıklama geldikten sonra yeni maddeler eklenebilir. Biz yine de birkaç tane sizlere bahsedelim.

  • İnstagram abonelere özel içerik üretecek.
  • Abonelere özel ilgilendikleri alana göre görmek istedikleri içeriklere ulaşılması daha kolay sağlanacak.
  • Özel anketler, hikayeler gibi bir sürü abonelere özel içerik üreticisi sağlayacaktır.
  • Aboneler mesaj attıkları zaman mesajları en üst bölgede duracaktır.
  • İnstagram abonelerine yayınladıkları içerikler için bir kazanç elde etme şansları elde edecekler.

İnstagram Aboneler Nedir

Henüz test aşamasında olan abonelik sistemi yalnızca ABD’deki bazı kullanıcıların erişimine açıktır. Merak etmeyin İnstagram tarafından Türkiye’ye de geleceğini duyurmuştur. Üreticiler tarafından aylık 1 dolar gibi bir fiyat belirleyeceklerdir. Örnek vermek gerekirse YouTube katıl butonu olarak görebilirsiniz.

Özel İçerik Sekmesini Kimler Kullanabilecek

Maalesef bu içerik herkese açılmayacaktır. İnstagram özel içerik sekmesinin kişiler sadece özel abonelik hizmetini satın alan kullanıcılar kullanabileceklerdir.