SİPARİŞ SORGULA
background

Instagram Takipçi Satın Almak Zararlı mı ?

Instagram Takipçi Satın Almak Zararlı mı ?

İnstagram ünlüleri ve İnstagram’da marka kurmuş kullanıcıların bildiği bir konu olan İnstagram takipçi satın alma işlemi takipçiyi anlık ve hızlı bir şekilde profilinizi yükseltmek demektir. Peki takipçi satın alma işleminde neler yapabiliriz ? Takipçi satın alma sitelerine illaki denk gelmişsiniz dir. Kullanıcıların sosyal medya platformlarında anında yükselişini ve etkileşimi karşısında kaldığınızda görmüşsünüzdür. Yazımızın devamında bundan yani İnstagram takipçi satın alma ve zararlarından bahsedeceğiz.

Tavsiye hizmet : Instagram takipçi satın al

Instagram Takipçi Arttırma Seçenekleri

İnstagram’da verdiğiniz emeğin karşılığını almak isteyebilirsiniz ve çıktığınız yolda verdiğiniz çabaların karşılığını görmek istemek sizin en doğal hakkınız. İşte bizde bu yüzden buradayız. İnstagram takipçi arttırma yöntemlerinin en kolay ve kesin çözümü takipçi satın almak olacaktır. Sizde takipçi alarak uzun yıllar beklemeden kısa ve anında profilinizi insanlara duyurabilirsiniz. Kısa sürede ulaştığınız kitleye kendinizi tanıtma imkanı sizlerin elinde ardında gelmekte olan büyük bir kitle olacaktır. İnstagram takipçi arttırmak için illa satın almak zorunda değilsiniz. Mesela bu üç yöntemlerden de devam edebilirsiniz.

  • Paylaştığınız gönderilerin altına gönderi ile alakalı şeylerin #hashtag şeklinde ekleyebilirsiniz.
  • Diğer kullanıcıların sizi fark etmesi için onları etiketleyebilirsiniz.
  • Hesabınız dışında kişilere mesaj atabilir onlara hesabınızı tanıtabilir, reklam verebilirsiniz.

Peki ya bu üç yolu deneyerek yapmak istemiyorum kısa yoldan etkileşimi mi arttırmak istiyorum diyorsanız. Takipçi satın alarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Peki hangi kategoriden takipçi satın alıcaz ? Burada sorularınızı cevaplamak için burdayız unutmayın.

Bot Takipçi mi Yoksa Organik Takipçi mi Almalıyım ?

Takipçi satın alma işlemlerinde aklınıza şu soru gelebilir “Nasıl bir takipçi satın alacağım” Takipçi satın almak basit bir işlem olmanın yanında tek dikkat etmeniz gereken sizi takip edecek kitlenin doğru seçimi olmasıdır. Bot takipçi satın almak mı daha iyidir organik takipçi mi almak daha iyidir sorusuna gelmiş olacağız ki bu bölümde bunun cevabını vereceğiz. 

Bot Takipçi

Bot takipçi kısaca adı üstünde “bot” olacağı için hesabınızda etkileşim konusunda bir etkisi olmamasının yanında bir de Shadow Ban cezası almanıza da yol açabilir. Bot takipçi satın aldıktan sonra düşüş yaşanabilir sebebi ise İnstagram kullanıcının hesabını bot olup olmadığını fark eder ve hesabı kapatır. Bu da sizin takipçinizin sayısının düşmesi anlamına gelmektedir.

Organik Takipçi

Organik takipçinin anlamı tamamen canlı gerçek bir kullanıcının hesabından oluşmasıdır. Dolayısıyla hesabınızın etkileşiminin yükselişini görebilir ve Shadow ban cezası gibi durumlardan da sakınabilirsiniz. İnstagram’da hesaptaki takipçilerin bot olmadığını bileceği için hesapları kapatıp takipçi sayınız düşmeyecektir.

Takipçi Satın Almak Zararlı mı ?

Takipçi satın almadan önce akla gelen sorulardan birisi ise Takipçi satın almanın hesabıma ne gibi zararı olur olacaktır ki çokça kez sorulmuş bir soru haline gelmiş. Satın alacak kişilerin aklında kalan bir soru haline gelen bu soruyu cevaplamak gerekir ise. Yukarıda da anlattığımız gibi aslında sadece bot hesap satın alırsanız zarar görebilirsiniz. Çünkü organik takipçi satın aldığınızda takipçileriniz gerçek kullanıcılardan oluşacağı içinden zarar görmezsiniz. Bot hesap satın aldığınızda bu durum tam tersine dönmektedir. Cevabımız bu kadar basit ve kısa.