SİPARİŞ SORGULA

Facebook Servisleri

Facebook hesabınızı öne çıkaracak zengin paket seçenekleri için InstaTakipçim'in Facebook hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sayfa Beğeni Satın Al
Takipçi Satın Al
Fotoğraf Beğeni Satın Al
Türk Grup Üye Satın Al
Sıkça Sorulan Sorular

Instagram takipçi satın al işlemini gerçekleştirmeden önce merak edeceğiniz tüm soruların yanıtı burada!

Paketlerde yer alan takipçiler, ihtiyacınıza göre değişiklik göstermekte olup gerçek, Türk ya da yabancı takipçilerin yer aldığı paketler ile hizmet veriyoruz.

Hizmet alımlarında sürecin hiçbir aşamasında sizden şifre istenmez. Kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından şifrenizi kimseyle paylaşmamanızı öneriyoruz.

Sürecin başından sonuna kadar yardım almak istediğiniz ya da merak ettiğiniz tüm konular için 7/24 iletişim kurabileceğiniz canlı destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Satın alacağınız sosyal medya paketleri kapsamında hiçbir hizmette düşme olmaz. Ancak yaşanacak herhangi bir düşme ihtimalinde telafi hizmetimiz ile yardımcı oluyoruz.

Paketlerin teslim süresi paket içeriklerine ve sipariş yoğunluğuna göre değişmektedir. Anlık olarak işleme alınan ve teslim edilen paketler olduğu gibi kapsamlı paketlerde ve yaşanan yoğunluklarda teslim süresi 0-24 saat arasıdır.

Şifresiz işlem garantisi ve telafi hizmeti ayrıcalığına sahip InstaTakipçim, siparişlerinizi en kısa sürede sorunsuz şekilde teslim eder. Sayısız paket seçenekleri ile ihtiyacınız olan en kaliteli hizmeti güvenilir ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.