SİPARİŞ SORGULA

Google Kayıt

Google Harita Kaydı hizmeti ile işletmenizi öne çıkarmanız mümkün. Profesyonel hizmet sunan InstaTakipçim ile işletmenizi Google'da görünür hale getirin!

banner

Günümüzde adres sorma ve bir firmayı aramak için zaman kaybetmek geride kaldı. Google haritalar ile artık ulaşmak istediğimiz adresi dakikalar içerisinde buluyor ve işletme hakkında birçok bilgiye sahip olabiliyoruz. Marka bilinirliği ve kolay ulaşım için işletmeler, Google iş yeri konum güncelleme ve Google harita onaylatma gibi işlemler yaptırmaktadır. Bu işlemler ile birlikte Google arama motoru algoritması tarafından marka, görünür hale getirilir. Birçok avantajı ile birlikte işletmelerin dijital dünyada görünür olmasını sağlayacak bu işlem için Google harita kaydı satın al hizmeti alabilir, firmanızı öne çıkaracak bir adım atabilirsiniz.

Google Harita Kayıt Nedir?

Dünyanın en büyük arama motoru Google, kullanıcılara birçok deneyim sunar. İhtiyaçların karşılanmasına yönelik işlemler sunan arama motoru, aynı zamanda birçok ürün ve hizmete de ev sahipliği yapmaktadır. Herhangi bir ihtiyaçta ziyaret edilen ilk adreslerden biri olan Google, işletmeniz için birçok ayrıcalığı da beraberinde getirmektedir. Google harita hizmetleri sayesinde işletmenizi Google’da görünür hale getirebilir, potansiyel müşterilerinize dijital ortamdan ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda yararlanabileceğiniz Google harita kayıt, işletmenizin Google haritalardan kolayca bulunabilmesini sağlayan bilgilerin, veritabanına işlenmesidir.

Google Harita Kaydı Avantajları

Bir firmanın, işletmenin ve markanın tanınır olabilmesi için ihtiyaç duyduğu en önemli şey reklamdır. Günümüzde reklam hizmeti için yararlanılan alan ise hiç kuşkusuz dijital dünya oluyor. Google harita reklam ise dijital dünyada marka bilinirliğinizi artıracak en önemli işlemdir. Bu kapsamda işletmelere sağladığı önemli ayrıcalıklarla bilinen Google harita kaydı avantajları arasında;

 • İnternet kullanımının artmasına paralel olarak tüm ihtiyaçlar dijital dünyadan karşılanmaktadır. İşletmeniz için yapacağınız Google harita kaydı satın al işlemi sayesinde sunduğunuz hizmet ile ilgili araştırma yapan kullanıcılar firmanıza daha kolay biçimde ulaşabilir.

 • Google haritalara logo ekleme ve harita kayıt işlemleri ile kullanıcılar, navigasyon üzerinde işletmenize kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

 • Google haritalarda yer alan işletme kaydı sayesinde potansiyel müşterileriniz; işletmenize, firma bilgilerine ve web sitenize kolayca ulaşabilir, hizmetiniz ile ilgili rezervasyon oluşturabilir.

 • Google haritalar reklam verme ve rehber kaydı özelliklerinden yararlanabilmeniz mümkündür.

Google Maps Neden Önemli?

Yaşadığımız dijital çağda hız ve kolaylık oldukça önemlidir. Yapılacak işlemlerin hızlı şekilde halledilebilmesi, yararlanılacak bir firmaya kolay biçimde ulaşılabilmesi için internet kullanıcıları Google maps hizmetlerinde yönelmektedir. Yapılan araştırmalara en hızlı ve doğru sonuçları veren Google maps, hem kullanıcılar hem de işletmeler için son derece avantajlı ve önemlidir. Sektör rekabetinde öne çıkmak ve potansiyel müşterileri daha hızlı şekilde yakalamak isteyen işletmeler, Google harita kayıt işlemlerinden yararlanmaktadır.

Google Harita Kaydı Fiyatları

İşletmenizi Google haritalara eklemeniz için ‘Google benim işletmem’ adlı kontrol paneli üzerinden işlem yapabilmeniz mümkün. Google harita kayıt ücretsiz olarak güncellenebileceği bu panel üzerinde işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bununla birlikte InstaTakipçim olarak sizlere, profesyonel destek sunmaktadır. İşletmeler, Google maps işletme kaydı oluştururken verdikleri tek seferlik Google maps kayıt ücreti ile kalıcı bir hizmet almaya başlarlar. Bu kapsamda Google harita kaydı fiyatları için web adresimiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Masaüstü Cihazlarda Google Harita Kaydı

İşletmenizin Google haritalarda görünür olabilmesi için kayıt işlemi yapmanız gereklidir. Bu kayıt işlemi içinse kullanacağınız panel ‘Google my business’ olmaktadır. Masaüstü cihazlardan google harita kaydı yapabilmek amacıyla;

 • Gmail hesabınız ile birlikte Google my business yani, Google benim işletmem paneline giriş yapmalısınız. 

 • Açılan sayfada, işletmeniz ile ilgili istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

 • Bilgi verme işlemlerinden sonra verdiğiniz bilgileri doğrulamanız gerekmektedir.

 • Gerekli şartları doğrulayıp ‘devam’ butonuna tıklamalısınız.

 • Ardından, verdiğini adrese doğrulama şifresinin gelmesini beklemelisiniz. Bu süre ise ortalama 2 haftadır.

 • Son aşamada gelen şifre ile birlikte doğrulama işlemini yapabilir ve Google haritalarda görünür olmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Cihazlarda Google Harita Kaydı

Kullanılan mobil cihazlar üzerinden Google harita kaydı oluşturmakta mümkündür. Mobil cihazlarda Google harita kaydı oluşturabilmek için;

 • Yine Google my business uygulamasını açmalısınız.

 • Ardından eklemek ya da yönetmek istediğiniz firma için Google hesabınıza giriş yapınız.

 • Açılan menü alanından ‘yeni bir işletme sayfası oluştur’ seçeneğine tıklayınız.

 • Karşınıza çıkan panel üzerinden firma bilgilerini doldurmanız gerekmektedir.

 • Gerekli bilgilerden sonra yine doğrulama işlemi için şifre talep etmelisiniz.

 • Talep ettiğiniz firma geldikten sonra ise doğrulama işlemini gerçekleştirerek firmanızın kayıt işlemlerini başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Google Harita Kayıt Güvenilir Mi?

Günümüz şartlarında geleneksel pazarlama artık gerekli talebi karşılamada yetersiz kalmaktadır. Bununla birlikte dijitalleşen firmalar, sektör rekabetinde farkı açmaya devam ediyor. Bu farkı açan işlem ise tabiki Google harita kaydı satın alma hizmetleri olmaktadır. Günümüzde adeta bir gereklilik halini almış Google harita kaydı işlemleri için profesyonel destek almak ister misiniz? Güvenilir hizmet garantisi ile yardımcı olan InstaTakipçim, Google harita kaydı oluşturma sürecinde sizlere sorunsuz bir işlem sunmaktadır.