SİPARİŞ SORGULA

Instagram İşletmelere Özel Paket Satın Al

Instagram İşletmelere Özel Paket Satın Al paketleri, işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır. Markanızı daha bilinir hale getirecek paket seçenekleri şimdi InstaTakipçim'de!

Instagram
Bronz İşletme Paketleri
 • 5.000 Türk Takipçi
 • 1.000 Otomatik Türk Beğeni
 • 1.000 Türk İzlenme
 • Potansiyel Müşteri Kitlesi
 • Keşfet Etkili Paket
299.99₺
Satın Al
Instagram
Silver İşletme Paketleri
 • 10.000 Türk Takipçi
 • 2.500 Otomatik Türk Beğeni
 • 2.500 Türk İzlenme
 • Potansiyel Müşteri Kitlesi
 • Keşfet Etkili Paket
499.99₺
Satın Al
Instagram
Gold İşletme Paketleri
 • 15.000 Türk Takipçi
 • 5.000 Otomatik Türk Beğeni
 • 5.000 Türk İzlenme
 • Potansiyel Müşteri Kitlesi
 • Keşfet Etkili Paket
649.99₺
Satın Al
Instagram
Platinum İşletme Paketleri
 • 25.000 Türk Organik Takipçi
 • 10.000 Otomatik Türk Beğeni
 • 10.000 Türk İzlenme
 • Potansiyel Müşteri Kitlesi
 • Keşfet Etkili Paket
1099.99₺
Satın Al
Instagram
Plus İşletme Paketleri
 • 60.000 Türk Organik Takipçi
 • 20.000 Otomatik Türk Beğeni
 • 20.000 Türk İzlenme
 • Potansiyel Müşteri Kitlesi
 • Keşfet Etkili Paket
2199.99₺
Satın Al
Sıkça Sorulan Sorular

Instagram takipçi satın al işlemini gerçekleştirmeden önce merak edeceğiniz tüm soruların yanıtı burada!

Instagram işletme hesaplarının kısa sürede yüksek etkileşim almasını sağlayan ve işletme hesabı ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuş özel paketler, Instagram işletme paketi olarak tanımlanır.

Kişisel hesaplardan daha farklı bir sisteme ve amaca sahip olan işletme hesapları için işletme hesaplarına yönelik paket satın almak, işletmenin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabildiği gibi marka bilinirliği ve kazancı artırmada önemli avantajlar sağlar.

Instagram işletmelere özel paket satın al hizmeti paket içeriklerinde; %100 Türk takipçi, otomatik Türk beğeni, Türk izlenme ile birlikte potansiyel müşteri kitlesi sunulmaktadır.

Organik etkileşim garantisi sunan kaliteli işletme paketlerinin hesabınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Aksine organik etkileşimler sayesinde marka bilinirliğinizi güçlü şekilde artırabilirsiniz.

İşletmeler için özel olarak hazırlanmış paketlerin içeriğinde yer alan etkileşimler, tamamen gerçek Türk takipçiler tarafından sağlanmaktadır. Tercihe göre bu takipçi ve etkileşim türünü kişiselleştirebilmeniz mümkündür.

Satın alacağınız yüksek kalitede işletme paketlerinin hesaba gönderim süresi, paket içeriğine ve sistemde yaşanan yoğunluğa bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Anlık olarak gönderim sağlandığı gibi ortalama 0 - 24 saat aralığında paketin tamamı hesapta aktive edilir.

banner

Sayısız kullanıcıya ev sahipliği yapan Instagram uygulamasında, kişisel hesapların yanı sıra işletme hesapları da büyük oranda yer alır. İşletmesini daha geniş kitlelere duyurmak isteyen kullanıcılar, sahip oldukları Instagram hesaplarını, işletmesine uygun şekilde geliştirerek takipçi kitlesini artırmaktadır. Bunu daha kısa sürede gerçekleştirmek isteyen ya da marka bilinirliğini artırmada yeteri kadar başarılı olamayan hesaplar, InstaTakipçim’in Instagram işletmelere özel paket satın al fırsatlarından yararlanmaktadır. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen bu paketler, işletmelerin ihtiyaç duyduğu etkileşimi onlara sağlayarak hızla yükselmelerini ve daha geniş kitlelere ulaşabilmesini sağlar. Siz de küçük işletmenizi, küresel çapta rekabet edecek güce ulaştırabilmek için Instagram hizmetlerinden yararlanabilir, InstaTakipçim farkıyla en kaliteli hizmeti alarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. 

Instagram İşletme Paketleri Nedir?

Instagram işletme paketleri, Instagram platformunda yer alan işletme hesabınızın hızla gelişmesini sağlayan bir sosyal medya hizmetidir. İşletme hesaplarının amaçlarına uygun şekilde donanımlı içeriklerden oluşan paket seçenekleri, InstaTakipçim farkıyla kullanıcıların beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Kazançlarınız üzerinde doğrudan etkisi bulunan bu paket seçeneklerinde Instagram takipçi, beğeni ve izlenme etkileşimleri sizlere sunulur. Bu hizmetlerle birlikte yaptığınız paylaşımların etkileşim sayıları hızla artarak hesabınızın öne çıkması mümkün hale gelir. Güvenilir ve güçlü bir işletme imajı için siz de Instagram işletme paketi satın alabilir ve marka bilinirliği başta olmak üzere birçok avantajdan faydalanabilirsiniz.  

Instagram İşletme Paketleri Satın Al

Farklı sektörlerde yer alan işletmelerin ortak tercihi, Instagram işletme paketleri satın al hizmeti olmaktadır. Bu paketler, sosyal medya gücünü en iyi şekilde kullanabilmenizi sağlar. Marka tanıtımı ve ticari kazançlar için önemli etkileri bulunan sosyal medya gücü, Instagram hizmet paketleri ile daha etkili hale gelmektedir. Gerçek Türk takipçilerden oluşan paket seçenekleri, kişisel ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Bu sayede her işletme, kendi ihtiyacı ve beklentisi doğrultusunda bir hizmet alarak hesaplarını geliştirmektedir. Bu geliştirme sürecinde önemli destekler sağlayan InstaTakipçim, Instagram işletmelere özel paket satın al hizmetinde tercih edilen ilk adreslerden olmaya devam ediyor. Güvenilir işletme paketi satın al seçenekleri için paketlere şimdi göz atabilirsiniz. 

Instagram İşletme Paketleri Nasıl Alınır?

Instagram işletme hesaplarını en kısa sürede etkili şekilde yükseltebilmenin yolu tabiki Instagram işletme paketi satın al hizmeti olmaktadır. Peki Instagram işletme paketleri nasıl satın alınır? Henüz sosyal medya hizmeti satın almamış olan kullanıcılara göre bu süreç biraz karmaşık gibi görünebilir. Ancak InstaTakipçim, kolay ve etkili adımlarla süreci basitleştirmiş, her işletmenin dakikalar içerisinde en güvenilir hizmeti alabilmesini sağlayacak şekilde bir sistem oluşturmuştur. Instagram işletmelere özel paket satın almak için öncelikle;

 • InstaTakipçim sayfası üzerinde yer alan Instagram hizmetleri kısmına gelerek Instagram işletmelere özel paket satın al bölümünü ziyaret etmelisiniz.

 • Açılan sayfa üzerinde, farklı seçenekte paketlere göz atabilir, ihtiyacınıza uygun içeriğe sahip işletme paketini satın alma işlemlerine geçebilirsiniz. 

 • Satın alma sürecinde sizden şifre istenmez. Güvenilir satın alma özelliği ile sadece kullanıcı adı ya da hesap linki ile işlem yapabilirsiniz. 

 • Güvenilir ödeme koşulları ile sorunsuz bir satın alma süreci gerçekleştirirken aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatlarla en ucuz Instagram işletme paketi satın al hizmetlerinden yararlanabilmeniz mümkün. 

Instagram İşletme Paketi Fiyatları

Sosyal medya hizmeti satın alırken en çok dikkat edilen konulardan biri tabiki kalite ve güven olmaktadır. Ancak bunun yanı sıra Instagram işletme paketi fiyatları da dikkat edilen bir diğer önemli konudur. Bu noktada InstaTakipçim, her işletmenin kaliteli hizmetten faydalanabilmesi adına bütçe dostu paket seçenekleri ile hizmet vermekte. Paket içeriğine bağlı olarak değişen işletme paketleri için sayfamızı inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Farklı takipçi sayıları, beğeni ve izlenme etkileşimleri bulunan paketler, zengin içeriğine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahip olabilmektedir. Bütçenize uygun etkili bir işletme paketinin yanı sıra Instagram takipçi satın al ya da Instagram beğeni-izlenme satın al gibi paketlere göz atarak işletme hesabınız için ekstra ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel avantajlar ve kampanyalar ile indirimli hizmet alabilmeniz mümkün.

Her İhtiyaca Uygun Instagram İşletme Paketleri

Her işletme hesabının hitap ettiği kitle farklı olabilmekte. Geniş çapta kullanıcıya hitap eden giyim sayfalarından, küçük kadın işletmecilerin kurduğu sayfalara kadar farklı alanlarda birçok işletme hesapları, Instagramda yer almaktadır. Farklı özelliklte ve çapta hizmet veren sayfaların, birbirinden farklı ihtiyaçları olabilmekte. Bu noktada InstaTakipçim, her ihtiyaca uygun Instagram işletme paketleri ile kullanıcılara hitap etmektedir. Farklı sayıda organik takipçi kitlesinden oluşan paketler ve paket içerikleri ile ulaşmak istediğiniz hedefe en kısa sürede ulaşabilir, Instagram işletmenizin gücünü artırarak hedef kitlenizi hızla büyütebilirsiniz. 

Takipçi Sayınızı Organik Biçimde Artırın!

InstaTakipçim, Instagram işletmelere özel paket satın al işlemi başta olmak üzere tüm paket seçeneklerinde organik takipçiler ile hizmet sunmaktadır. Bu sayede organik etkileşim sayılarınız hızla artarken aynı zamanda hedef kitlenize güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz. Bot takipçiler, sayfanın güvenilir imajını zedelediğinden, işletme sahipleri için önemli olan organik takipçi kitlesi olmaktadır. Bu durumda takipçi sayınızı organik biçimde artırabileceğiniz paket seçenekleri için InstaTakipçim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. %100 organik Türk takipçi ayrıcalığı bulunan paket hizmeti için seçeneklere şimdi göz atabilir, organik takipçi kitleniz ile güvenilir ve güçlü bir imaj oluşturabilirsiniz. 

İşletme Paketi Bana Ne Sağlıyor? 

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun Instagram’da yer alan hesabınızı dilediğiniz kadar büyütebileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik bütçe dostu fiyatlarla aldığınız işletme paketleri ile en kısa sürede hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Organik Türk takipçi imkanı ile hesabınız tamamen gerçek kullanıcıların sağladığı etkileşimler ile gelişir. Günden güne büyüyen hesabınız ile hedef kitlenize ulaşırken aynı zamanda kazançlarınızı artırabilirsiniz. Profilinizi ziyaret eden kullanıcılara güçlü, güvenilir ve en çok talep edilen sayfa görünümü sunabilmek için işletmelere özel paket satın al hizmetinden faydalanmak ister misiniz?

İşletme Paketi Alırken Hangi Bilgileri Vereceğim?  

Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konulardan biri de işlem sürecinde hangi bilgilerin verildiğidir. Bu noktada InstaTakipçim, güvenilir hizmet garantisi kapsamında kesinlikle sizden kişisel bilgilerinizi istemez. Şifresiz işlem özelliği bulunan paketleri, hesap şifrenizi vermenize gerek kalmadan satın alabilirsiniz. Paket satın alırken sizden istenen bilgi kullanıcı adı ya da profil linki olacaktır. İlgili yere, gerekli bilgileri doğru şekilde yazdıktan sonra satın aldığınız paket en kısa sürede hesabınıza aktarılacaktır. Ancak işlem yaptırmadan önce hesabınızın ‘gizli’ değil herkese açık olduğundan emin olmalısınız.  

7/24 Paket Satın Alma İmkanı

Kişisel hesapların yanı sıra işletme hesapları ile zenginleşen Instagram platformu üzerinde sayısız kullanıcı yer almaktadır. Bu kullanıcılar, işletme hesapları için alacakları güvenilir sosyal medya hizmeti ile işletme hesaplarını kısa sürede hızla geliştirebilmektedir. Hizmet almak için tercih edilen en güvenilir adres InstaTakipçim ile almak istediğiniz işlem için zaman mekan fark etmeden ister masaüstü isterseniz mobilden işlem yaptırabilirsiniz. 7/24 paket satın alma imkanı sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden işletme paketi satın alabilir, takipçi-beğeni-izlenme gibi etkileşimlerinizi tek tıkla artırabilirsiniz.