SİPARİŞ SORGULA
background

Kurumsal

Kurulduğu günden bu yana ‘sosyal medya hizmetleri’ kapsamında profesyonel çözümler sunan InstaTakipçim, güvenilir ve kaliteli hizmet seçeneklerini kesintisiz olarak sürdürmeye devam ediyor. 

Sosyal medya gücünün giderek arttığı günümüzde, sosyal medya marka imajını artırmak isteyen hesaplar, InstaTakipçim’in güvenilir sosyal medya hizmet seçeneklerine yönelmektedir. Kişisel, kurumsal ve işletme hesapları için birbirinden özel servis ve paket seçenekleri ile trafik akışının yoğun olduğu sosyal medya kanallarında kullanıcılar, hesaplarını geliştirebilme fırsatına ulaşıyor.

Günlük hayatın vazgeçilmez kanalları olan Instagram, Facebook, Tiktok, Twitter ve Youtube gibi dünyada milyonlarca aktif kullanıcıya ulaşmış platformları için başta takipçi olmak üzere beğeni, yorum ve izlenme paketi seçenekleri oluşturulmuştur. Donanımlı paket içeriği, uygun fiyat ve kolay ödeme garantisi, telafili hizmet ayrıcalığı ve hızlı teslimat anlayışı ile InstaTakipçim, bu süreçte sizlere sorunsuz hizmet sağlarken 7/24 canlı destek hattı ile süreç boyunca sizlere yardımcı oluyor.

En güvenilir sosyal medya hizmetleri satın alma sürecinde tercih edilen ilk adreslerden biri olmaya devam eden InstaTakipçim’in temel aldığı ilk kriter daima müşteri memnuniyeti olmaktadır.